0 0
Read Time2 Minute, 7 Second

Książki o tematyce religijnej mogą w znaczący sposób odmienić życie osób, które je czytają. Dlatego też bez wątpienia warto po nie sięgać. Jeżeli zastanawiamy się, od jakich pozycji dobrze jest zacząć swoją przygodę z czytaniem książek katolickich to na początek z całą pewnością warto rozważyć zakup książek księdza Dominika Chmielewskiego. Po ich lekturze będziemy, bowiem w stanie w skuteczniejszy sposób zadbać o swój rozwój duchowy.

Książki księdza Dominika Chmielewskiego – pozycje, po które naprawdę warto sięgnąć

Ksiądz Dominik Chmielewski w swoich książkach i publikacjach porusza problematykę, bliską każdej osobie, która poszukuje odpowiedzi na ważne pytania dotyczące wiary chrześcijańskiej. Warto podkreślić, że ogromny wpływ na życie duchowe księdza Chmielewskiego wywarła odbyta przez niego pielgrzymka do Medjugorie. Nic więc dziwnego, że w swoich książkach często pisze on o Maryi i podkreśla Jej nieskończoną miłość i dobroć. Rola Maryi w codziennym życiu człowieka to temat przewodni wielu publikacji księdza Chmielewskiego. Książki tego autora napisane są prostym do zrozumienia językiem. Ludzie chętnie sięgają po jego publikacje, ponieważ ksiądz Chmielewski udziela w nich szczegółowych odpowiedzi na wiele ważnych pytań. Do wyjątkowo chętnie wybieranych książek księdza Chmielewskiego możemy zaliczyć np. „Różaniec ratunkiem dla świata”, „Twoja Droga. Rozważania Drogi Krzyżowej”, „KECHARITOMENE. Odkryj jej niesamowity sekret i wejdź w swoje przeznaczenie”, „Walka duchowa u ojców pustyni. Jak skutecznie radzić sobie z pokusami” czy też „Jego miłość Cię uleczy”. Wszystkie książki księdza Dominika Chmielewskiego możemy zakupić w sklepie internetowym Sumuswydawnictwo.pl

ksiazki religijne

Jakie jeszcze godne uwagi książki odnajdziemy w Wydawnictwie Sumus?

Z całą pewnością w Wydawnictwie Sumus nie brakuje interesujących książek religijnych. Ksiądz Dominik Chmielewski ze względu na swoje zaangażowanie bez trud dociera z przekazem do czytelników. Warto jednak podkreślić, że w księgarni Sumus zakupimy także wiele innych godnych przeczytania książek o tematyce chrześcijańskiej. To właśnie tu możemy zakupić książki katolickie, które warto mieć w swoim domu. Do ciekawych książek, które zasługują na szczególne wyróżnienie możemy zaliczyć np. „Maryja Kobieta naszych czasów” autorstwa Antonio Bella, „W oczekiwaniu na przełom” ks. Pawła Gołofita czy też „Dziesięć cudów Różańca”, którą napisał ks. Donald Calloway Mic. Warto również dodać, że w księgarni tej wiele książek dostępnych jest również w wersji online. Ebooki chrześcijańskie możemy zakupić tu zarówno w formacie MOBI, jak i w formacie EPUB. Pamiętajmy, że dzięki lekturze książek katolickich możemy lepiej zrozumieć naukę głoszoną przez Kościół, a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania oraz co najważniejsze poczuć się bliżej Boga. Jeżeli więc mamy wolną chwile warto ją dobrze spożytkować i sięgnąć po książkę, która może nam naprawdę pomóc stać się lepszymi ludźmi. Rozważania zawarte w książkach religijnych często będą miały dla nas walor wspaniałych rekolekcji.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
paczki inpost Previous post Wysyłaj paczki bez etykiety z aplikacją InPost Mobile!
rekrutacja do szkoly Next post Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych bez tabu. Co liczy się bardziej – średnia ocen czy wynik egzaminu i czy słabsze liceum przekreśla możliwość dostania się na dobre studia?

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz