0 0
Read Time1 Minute, 15 Second
19115 -Miejskie Centrum Kontaktu czynne całą dobę

ecyzją prezydenta m.st. Warszawy 24 grudnia 2021 r. i 7 stycznia 2022 r. został ustanowiony dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu m.st. Warszawy za święta przypadające w soboty.

W związku z tym dyżur dla rejestracji zgonów dla całej Warszawy 24 grudnia 2021 r. (piątek), będzie pełniony w siedzibie Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Gen. Andersa 5 (Śródmieście), w godzinach 8-14. W tym dniu nie będzie można załatwić żadnych innych spraw z zakresu rejestracji stanu cywilnego.

Jednocześnie przypominamy, że dzięki Miejskiemu Centrum Kontaktu Warszawa 19115  mieszkańcy stolicy mogą całą dobę, siedem dni w tygodniu kontaktować się poprzez:

  • Bezpłatną aplikację mobilną Warszawa 19115.
  • Portal warszawa19115.pl.
  • Telefon 19115*
  • E-mail: kontakt@um.warszawa.pl i czat

Dzięki Miejskiemu  Centrum Kontaktu Warszawa 19115 można dotrzeć do usystematyzowanych i stale aktualizowanych informacji związanych z działaniem warszawskiego urzędu. Informujemy o kursowaniu komunikacji miejskiej, o zmianach organizacji ruchu, remontach i modernizacjach mających wpływ na organizację życia w mieście.

Udzielamy informacji przydatnych opiekunom szukającym ciekawych propozycji dla dzieci, osobom pragnącym aktywnie zagospodarować swój czas, a także wszystkim którzy zainteresowani są kulturalną i sportową ofertą miasta.

Poprzez Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115 można zgłosić awarię lub interwencję, a także przekazać swoje sugestie i pomysły na poprawę jakości życia w Warszawie.

UWAGA!!! Sprawy związane z bezpośrednim zagrożeniem życia lub zdrowia prosimy zgłaszać niezwłocznie na numer 112. Numer 19 115 nie jest numerem alarmowym.

Źródło: https://um.warszawa.pl/-/organizacja-pracy-urzedu-m-st-warszawy-w-czasie-swiat

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Budowa metra na Bemowie – góra prawie gotowa, pod ziemią intensywne prace
Next post Znamy laureatów konkursu architektonicznego na Środowiskowy Dom Samopomocy na Żoliborzu

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz