0 0
Read Time54 Second

W związku z epidemią koronawirusa rząd wydłużył do 25 sierpnia zakaz połączeń lotniczych w ruchu międzynarodowym.  Na liście znalazły się 44 państwa a w nich m.in USA, Chiny, Izrael, Brazylia czy Rosja. 

Przedłużony zakaz lotów – jakie państwa znalazły się na liście. Foto pexels

Zgodnie z opublikowanym w Dzienniku Ustaw rozporządzeniem, wejdzie ono w życie 12 sierpnia, a utraci swoją moc 25 sierpnia. Zakaz nie będzie dotyczył samolotów wykonujących loty na zlecenie albo za zgodą premiera jak i również lotów wojskowych. W uzasadnieniu wyjaśniono, że wykaz państw powstał na podstawie m.in. danych publikowanych przez Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób dot. liczby zachorowań na koronawirusa.

Pełna lista krajów z zakazem lotów do Polski

Bośnia i Hercegowina, Chińska Republika Ludowa, Czarnogóra, Republika Wysp Świętego Tomasza i Książęcej, Rosja, Brazylia, Andorra, Arabia Saudyjska, Bahrajn, Suazi, Meksyk, Izrael, Katar, Kuwejt, Argentyna, Armenia, Chile, Dominikana, Ekwador, Gabon, Gwatemala, Honduras, Irak, Kazachstan, Kirgistan, Kolumbia, Kosowo, Kostaryka, Macedonia Północna, Malediwy, Mołdawia, Panama, Peru, RPA, Salwador, Bahamy, Singapur, Surinam, Republika Zielonego Przylądka, USA, Oman, Luksemburg, Boliwia, Serbia.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Przedsiębiorcom nad Wisłą wciąż nie jest łatwo
Next post Rzeźba we współczesnych wnętrzach

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz