0 0
Read Time2 Minute, 11 Second

Smog, zmora dzisiejszego świata, już od dłuższego czasu jest nieodzownie wpisany w okres jesienno-zimowy. Długotrwały wdychania smogu jest szkodliwe dla organizmu ludzkiego. Zwiększa ryzyko zachorowań na choroby układu oddechowego, krążenia, czy nawet nowotwory, przyczynia się do złego samopoczucia, gorszego snu, a nawet skrócenia życia.

Zjawisko smogu najbardziej kojarzy się z dużymi miastami, jednak obecnie nawet mieszkanie poza miastem, na wsi, czy w górach, nie daje gwarancji czystego powietrza. O czyste powietrze musimy zadbać wszyscy, natomiast o czyste powietrze we własnym domu musimy i możemy zadbać my sami. W jaki sposób? Kupując w goodair oczyszczacze, skuteczny oczyszczacz powietrza.

Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Oczyszczacze powietrza, to urządzenia, które kupuje się na lata, dlatego też ich dobry wybór jest bardzo ważny. Wchodząc do sklepu online, czy stacjonarnego, widząc tak wielu producentów i modeli z pewnością zadamy sobie pytanie: jaki oczyszczacz powietrza wybrać? Nie jest to wcale takie proste jak mogłoby się wydawać. Na początku warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które na pewno ułatwią wybór, a przynajmniej zawężą obszar poszukiwań:

  • Do jakiego pomieszczenia szukamy oczyszczacza?

Konkretniej zadając to pytanie: jaką powierzchnię ma pomieszczenie które będziemy wyposażać w oczyszczacz powietrza? Dlaczego to takie ważne? Ponieważ dzięki temu będziemy w stanie dopasować powierzchnię oczyszczania i wydajność oczyszczacza pod kątem konkretnego pomieszczenia. Takie dopasowanie pozwoli na jak najbardziej wydajną pracę urządzenia, a tym samym jak najbardziej skuteczne oczyszczanie.

  • Czy oczyszczacz musi być cichy?

W goodair oczyszczacze znajdziemy wiele różnych modeli, od wielu różnych producentów. Większość z nich obecnie stawia na cichą pracę swoich urządzeń. Można by było pomyśleć, że to nie ma większego znaczenia, jednak tak naprawdę im ciszej tym lepiej, dzięki temu pracujący oczyszczacz nie będzie przeszkadzać nam w pracy, codziennych obowiązkach, czy nawet śnie. Warto zwrócić uwagę, czy dany model ma możliwość przełączenia w tryb nocny, bądź cichy.

  • Na jakich funkcjach nam zależy?

Odpowiadając na pytanie jaki oczyszczacz powietrza wybrać? My jako klienci musimy zastanowić się także nad funkcjami oczyszczaczy. Możemy oczywiście wybrać podstawową wersję, albo bardziej zaawansowany sprzęt. Oczyszczacze powietrza mogą pełnić również funkcje nawilżacza i jonizatora. Posiadać blokadę rodzicielską, automatyczną, samodzielną pracę, możliwość zdalnego sterowanie i inne dodatkowe funkcje. Warto przemyśleć na czym nam najbardziej zależy, przykładowo oczyszczacze goodair z funkcją jonizacji usuną z powietrza również wirusy i bakterie, natomiast te z funkcją nawilżania zadbają o odpowiednią wilgotność w danym pomieszczeniu.

Odpowiedzi na powyższe pytania powinny nieco ułatwić nam wybór. Najlepiej jest jednak wybrać sklep, z dobrymi opiniami, w którym możemy skonsultować swój wybór i otrzymać profesjonalne doradztwo. Pamiętajmy, że aby oczyszczacz powietrza służył nam przez długi czas, musi być regularnie czyszczony, pamiętać również należy o wymianie filtrów, jeśli minął czas ich użytkowania.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Elektryki dla czystości miasta
Next post Rekord w Nagrodzie Kapuścińskiego!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz