0 0
Read Time1 Minute, 42 Second

Najnowsze teatralne produkcje oraz znane i lubiane hity, komedie, musicale, wspomnienia o wielkich nieobecnych. W warszawskich teatrach koniec roku 2021 zapowiada się bardzo barwnie. Można jeszcze kupić bilety na sylwestrowe spektakle.

Teatr Ateneum zaprasza w ostatnią noc roku na swój najnowszy spektakl muzyczny „Misja Młynarski”  , którego scenariusz oparty jest na twórczości Wojciecha Młynarskiego. 

W Teatrze Studio w Sylwestra brawurowa opowieść o Warszawie z lat 70. Zagrany będzie premierowy „Bowie w Warszawie” – sceniczny kryminał w reżyserii Marcina Libera z tekstem Doroty Masłowskiej.

Sztuka Doroty Masłowskiej także na scenie TR Warszawa – “Inni ludzie” w reżyserii Grzegorza Jarzyny, czyli jedna z najgłośniejszych i wielokrotnie nagradzanych produkcji tego teatru.

W Powszechnym Sylwester ze spektaklem “Bieguni” Olgi Tokarczuk w reżyserii Michała Zadary, który swoją premierę miał w styczniu tego roku.

Teatr Dramatyczny zaprasza w sylwestrowy wieczór na dwa spektakle. Na scenie im. Gustawa Holoubka „Człowiek z La Manchy” , a na Scenie Przodownik „Uszedłem tylko ja sam”

Dwie sylwestrowe propozycje ma także Teatr Rampa – o godzinie 18 pokazany zostanie musicalowy stand-up, czyli „Niepokój nauczycielski”, a o 20 na dużej scenie premierowy „Grand Musical Hotel”.

Teatr Żydowski pożegna rok swoją najnowszą premierą – „Jentl” w reżyserii Roberta Talarczyka. To zupełnie nowe odczytanie tekstu Singera, rozsławionego przed laty przez filmową wersję z Barbrą Straisend w roli tytułowej. 

W Teatrze Współczesnym – komediowy koniec roku, czyli „Wachlarz” według Carlo Goldoniego, w reż. Macieja Englerta.

Z uśmiechem pożegna stary rok także publiczność Teatru Kwadrat – w Sylwestra grane będzie, nawet dwa razy, przedstawienie „Umrzeć ze śmiechu”.

„Cezary idzie na wojnę” – to sylwestrowa propozycja Komuny Warszawa. Spektakl w reżyserii Cezarego Tomaszewskiego został nagrodzona w 2017 roku na festiwalu „Boska komedia” i od tego czasu objechał cały świat, wzbudzając wszędzie entuzjastyczne przyjęcie.

Teatr Druga Strefa zaprasza na swój premierowy spektakl „Pierwsze zlecenie” – to czarna komedia, w której wszyscy skrywają jakieś tajemnice.

I jeszcze propozycja dla młodszej publiczności – Teatr Lalka zaprasza na zabawę sylwestrową pod tytułem “Bal u Pani Zimy”. W programie m.in. przedstawienie “Śpiąca królewna”, konkursy, teatralne atrakcje, muzyka i taniec. Są jeszcze bilety.

Źródło: https://um.warszawa.pl/-/sylwester-w-teatrze-goraco-polecamy

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Z Wawra i Wilanowa na Ursynów – nowe linie autobusowe
Next post Floriańska 8 – elewacja jak nowa!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz