0 0
Read Time1 Minute, 20 Second
Autor: Teatr Żydowski

Charytatywny koncert artystów scen warszawskich w sobotę w klubie garnizonowym w Al. Niepodległości i online. Dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek z zostanie przekazany na pomoc dla Ukrainy. Inicjatorem wydarzenia jest Teatr Żydowski.

Większość warszawskich teatrów zapowiedziało udział w charytatywnym koncercie „Warszawskie teatry dla Ukrainy”, który odbędzie się 5 marca o godz. 20.00 na scenie Klubu Dowództwa Garnizonu Warszawa przy al. Niepodległości 141a oraz on-line. Cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH) na pomoc dla Ukrainy.

W koncercie udział wezmą artyści warszawskich scen: Teatru 6. Piętro, Teatru Ateneum, Teatru Baj, Teatru Capitol, Teatru Dramatycznego, Teatru Lalek Guliwer, Teatru IMKA, Teatru Kamienica, Teatru Kwadrat, Teatru Lalka, Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury, Teatru Narodowego w Warszawie, Nowego Teatru, OCH-TEATRU, Teatru Ochoty,  Teatru Polonia, Teatru Polskiego w Warszawie, Teatru Powszechnego, Teatru Rampa, Teatru Muzycznego ROMA, Teatru Syrena, Teatru Studio, TR Warszawa, Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, Teatru Współczesnego w Warszawie i Teatru Żydowskiego.

Można już kupić bilety cegiełki – online za pośrednictwem strony Teatru Żydowskiego, który podjął się koordynacji działań i organizacji tego koncertu. Można je również kupić w kasie teatru przy ul. Senatorskiej 35 oraz  w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli dołączyć na widowni tego dnia, koncert będzie transmitowany na FB Teatru Żydowskiego. W trakcie transmisji będzie można wesprzeć zbiórkę na rzecz organizowaną w ramach wydarzenia. Organizatorzy mają głęboką nadzieję, że w ten sposób uda się zebrać jak największą ilość środków dla Ukrainy.

Wszystkie informacje są dostępne na stronie www oraz na wydarzeniu FB.

Źródło: https://um.warszawa.pl/-/warszawskie-teatry-dla-ukrainy

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Zbiórka trwa. Co i gdzie można przynosić?
Next post Miasto chce odzyskać warszawskie nieruchomości bezprawnie zajmowane przez Rosję

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz