0 0
Read Time1 Minute, 12 Second
Syrenka choinkowa

Od piątku do niedzieli w pięciu lokalizacjach w Warszawie na mieszkańców będą czekały filcowe zawieszki na choinkę. Ozdoba ma kolor czerwony i przedstawia syrenkę wpisaną w kółko nawiązujące do świątecznej bombki.

– Wielkimi krokami zbliża się radosny czas świąt Bożego Narodzenia. Niech to będzie czas wolny od sporów i problemów, wypełniony rodzinnym ciepłem oraz – oczywiście – prezentami. My również przygotowaliśmy drobny upominek dla mieszkańców. Choinkowe ozdoby w kształcie syrenki już wkrótce pojawią się na ulicach stolicy. Mamy nadzieję, że ten najważniejszy symbol stolicy zagości w wielu domach i będzie przypominał o naszej małej Ojczyźnie – mówi prezydent Rafał Trzaskowski. – A ze swojej strony wszystkim warszawiankom i warszawiakom, każdemu bez wyjątków, nie tylko na nadchodzące święta Bożego Narodzenia, ale na cały Nowy Rok i na zawsze życzę wszystkiego dobrego – dodaje.  

Gdzie szukać syrenek? Na słupach ogłoszeniowych: przy pl. Narutowicza od strony kościoła, przy ul. Marszałkowska na rogu ze Wspólną, przy Rondzie Waszyngtona od strony Stadionu Narodowego, przy al. Solidarności przy cerkwi, przy pl. Wilsona koło wejścia do metra. Słupy będą oklejone grafiką nawiązującą do warszawskiego plakatu świątecznego.

Zawieszki pojawią się w piątek przed godziną 11:00, zapas będzie uzupełniany wieczorem i rano w kolejnych dniach aż do niedzieli. Miasto zdecydowało się, że zawieszki nie będą wręczane bezpośrednio mieszkańcom ze względu na nasilenie fali COVID-19. Przy słupach będzie znajdował się płyn dezynfekujący, którym powinniśmy zdezynfekować ręce przed sięgnięciem po zawieszkę.

Źródło: https://um.warszawa.pl/-/choinkowe-syrenki-od-warszawy-dla-mieszkancow

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kolejny krok dla ochrony warszawskich drzew
Next post 20 grudnia poznamy zwycięzców tegorocznej edycji Warsaw Booster!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz