0 0
Read Time1 Minute, 13 Second
Czipowanie kotów na Ochocie

W sobotę, 19 lutego, warszawskie Schronisko na Paluchu organizuje akcję darmowego czipowania kotów. To doskonała okazja, by sprawić prezent swojemu pupilowi z okazji wczorajszego Światowego Dnia Kota.

Czipowanie odbędzie się w godzinach 11:00-15:00 w „Ochocie na Kota” przy ul. Grójeckiej 79. Właściciele muszą pamiętać o zabraniu ze sobą książeczki zdrowia kota i własnego dowodu osobistego.

Wydarzenie zostanie zorganizowane w reżimie sanitarnym. Opiekunowie ze zwierzętami będą wpuszczani do budynku pojedynczo oraz będą proszeni o zasłanianie nosa i ust. Na miejscu dostępny będzie płyn do dezynfekcji rąk, a personel Schroniska będzie pracował w maseczkach i rękawiczkach jednorazowych. Na miejscu właściciele będą musieli uzupełnić karty z danymi osobowymi, jednak aby skrócić czas oczekiwania w budynku, można zrobić to wcześniej, w domu.

Od momentu zaczipowania w ciągu kilku dni koty zostaną zarejestrowane w bazie Safe Animal, o czym opiekunowie zostaną poinformowani smsem. Zagubione zwierzę posiadające czip zamiast trafić do schroniska, będzie mogło zostać odwiezione bezpośrednio do swojego opiekuna.

Ochota na Kota

Ochota na Kota to filia warszawskiego Schroniska na Paluchu, uruchomiona w 2018 r. To miejsce, w którym warszawiacy mogą poznać część kotów czekających na adopcję. Pracownicy lokalu zapewniają pomoc i udzielają wszelkich dodatkowych informacji na temat właściwej opieki zwierząt.

Ochota na Kota jest wyposażona w drapaki, kryjówki, półki i inne akcesoria, z których mogą korzystać czworonogi. Dzięki temu koty czekające na swój docelowy dom, przebywają w komfortowych warunkach.

Źródło: https://um.warszawa.pl/-/darmowe-czipowanie-kotow-na-ochocie

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kontener magazynowy w sklepie internetowym. Czy na pewno jest niezbędny?
Next post Kijów, Warszawa – wspólna sprawa

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz