0 0
Read Time1 Minute, 22 Second
XXII Plebiscyt Na Najlepszych Sportowców Warszawy 2021

Wciąż można głosować w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Warszawy za rok 2021, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. O tym, kto wygra zadecydują internauci i kapituła plebiscytu. Wyniki zostaną ogłoszone na początku 2022 r.

Warszawa ma wielu wspaniałych sportowców – oddanych, zaangażowanych i walecznych. Teraz my, kibice, mamy swój moment i możemy docenić ich codzienne wysiłki i starania, dlatego zachęcam Państwa do wzięcia udziału w tegorocznym plebiscycie na Najlepszego Sportowca Warszawy. Wspólnie zdecydujmy, kto zostanie jego laureatem za rok 2021! – do głosowana namawia prezydent m.st. Warszawy Rafał Trzaskowski.

Każdy z internautów może oddać swój głos w dwóch kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec Roku oraz Najlepsza Impreza Roku. Głosowanie na stronie sport.um.warszawa.pl/plebiscyt  potrwa do 13 lutego 2022, do godz. 23:59.

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Warszawy zawsze wiąże się z ogromnymi emocjami, ale w tym roku wybór jest naprawdę trudny, bo wśród kandydatów mamy wybitnych sportowców, wielokrotnie nagradzanych – w tym olimpijczyków. Serdecznie Państwa zachęcam do udziału w głosowaniu, które potrwa do 13 lutego – powiedział wiceprezydentka m.st. Warszawy Renata Kaznowska.

Ubiegłoroczny plebiscyt nieco różnił się od dotychczasowych z powodu panującej pandemii Covid-19. Kapituła plebiscytu dokonała wyboru Najlepszego Sportowca Warszawy 20-lecia spośród zwycięzców kategorii Najlepszy Sportowiec Roku i Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny Roku z ostatnich dwóch dekad. Zwyciężyli: Dariusz Pender – Najlepszy Niepełnosprawny Sportowiec Warszawy 20-lecia oraz Anita Włodarczyk – Najlepszy Sportowiec Warszawy 20-lecia.

W latach 2000-2009 partnerem strategicznym plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy był dziennik Życie Warszawy, jednak od 2010 r. organizatorem plebiscytu jest m.st. Warszawa.

Źródło: https://um.warszawa.pl/-/zaglosuj-na-najlepszego-sportowca-warszawy-za-rok-2021

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Bezpłatne atrakcje w ramach „Zimy w mieście”
Next post Od poniedziałku kancelaria warszawskiego ratusza w nowym miejscu

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz