0 0
Read Time54 Second
Autor: Rafał Motyl

Po raz kolejny rodzinne ogrody działkowe (ROD) położone na terenie Warszawy mogą otrzymać pieniądze na ich rozbudowę i modernizację. Trwa nabór wniosków o przyznanie dotacji celowej z budżetu m.st. Warszawy.

Cały budżet na realizację zadania wynosi 1 000 000 zł. Pieniądze mogą być przeznaczone na jedno przedsięwzięcie. Działkowcy starają się o środki na budowę, przebudowę czy modernizację infrastruktury ogrodowej – na przykład dróg ogrodowych, parkingów, alejek, sieci wodociągowej lub elektrycznej, oświetlenia, ogrodzenia, monitoringu, domów działkowca, hydroforni. Kupowane są również do wspólnego używania przez osoby korzystające z działek.

Dotacja może być także przeznaczona na ulepszenie ładu przestrzennego, zieleni i zadrzewienia.

O dotację mogą się ubiegać Stowarzyszenia Ogrodowe. Każde może złożyć maksymalnie jeden wniosek o przyznanie dotacji celowej. W przypadku, gdy Stowarzyszenie Ogrodowe prowadzi więcej niż jeden ROD dopuszczalne jest złożenie maksymalnie po jednym wniosku o przyznanie dotacji celowej na każdy ROD.

Ponownie Warszawa wspiera rodzinne ogrody działkowe w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Działkowców – Mazowsze dla działkowców 2022.

Szczegóły naboru na naszej stronie internetowej.

Źródło: https://um.warszawa.pl/-/do-konca-lutego-wnioski-na-dotacje-dla-dzialkowcow

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Obchody Roku W. Bartoszewskiego – program i zapowiedzi
Next post Czasowy zakaz wstępu do Lasu Kabackiego

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz