0 0
Read Time1 Minute, 30 Second

Elon Musk odpala w kosmos rakietę SpaceX, a grupa komików z Klubu Komediowego i browarników z Innych Beczek postanawia umieścić swoją własną satelitę na kulturowo-imprezowej orbicie stolicy. Już od 7 sierpnia, codziennie od godz. 16:00 aż do późnych godzin nocnych, można wpaść do nowo otwartego lokalu Rakieta Klub przy rondzie de Gaulle’a w Warszawie i – za pomocą komedii, muzyki, tańca i drinków – po swojemu interpretować prawa grawitacji.

Rakieta Klub jest zbudowana z kilku modułów (jak to rakieta). Pierwszy z nich to dwupoziomowy bar typu zero waste, z kapitanem Farothem Farocińskim na czele, bogato zaopatrzony w koktajle, autorskie nalewki i piwo z Innych Beczek. Drugi to przestronny letni ogródek z widokiem na park skarpy wiślanej.

Trzeci to górny pokład rozrywkowo-muzyczny ze sceną, za program której odpowiada warszawski Klub Komediowy (który działa także w piwnicy przy Nowowiejskiej, na Placu Zabaw nad Wisłą i na barce Wisława). W repertuarze znajdą się m.in. improwizowane spektakle o tematyce randek („Tinder impro party”) czy życia w Mordorze („Rozmowa o pracę”); sceniczne spotkania z gościnnym z udziałem celebrytów, influencerów i muzyków; teatralne produkcje Klubu Komediowego (w tym premierowy „Bój to nasz przedostatni” – pokazy 8, 17 i 18 sierpnia), a także solowe występy komików związanych ze Stand-up Polska. Artyści zapowiadają, że będą jeszcze bardziej niesforni, a ich puenty będą krążyć wokół aktualnych tematów niczym Sputnik wokół planety.

Po spektaklach zapraszamy na parkiet, aby potańczyć do rana w rytmach lubianych i znanych warszawskich disc jockeyów. Już w piątek na otwarciu zagra kolektyw Glass Hunters.

Rakieta Klub jest czynny codziennie (od 7.08) od godziny 16:00. Ten imprezowy kosmodrom znajduje się przy Nowym Świecie 4a, na tyłach Centrum Bankowo-Finansowego przy rondzie de Gaulle’a w Warszawie. Zachęcamy do śledzenia fanpage’a miejsca: facebook.com/RakietaKlub oraz repertuaru na stronie komediowy.pl.


Źródło informacji: Rakieta Klub
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Deweloperzy w hołdzie „Budowniczemu Warszawy” – Stanisławowi Jankowskiemu „Agatonowi”
Next post Golshifteh Farahani: „Nie róbcie ze mnie irańskiej Joanny d’Arc”. „Arab Blues” w kinach od 14 sierpnia

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz